شما اینجا هستید

کرسی ترویجی « نقد و ارزیابی نظریه عرفی گرایی در دوره جمهوری اسلامی »

  به همت گروه تاریخ اندیشه معاصر مؤسسه امام خمینی(ره) و انجمن مطالعات سیاسی حوزه و با همکاری دبیرخانه کرسی ها برگزار می گردد. 

  به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) در ابتدای کرسی ترویجی « نقد و ارزیابی نظریه عرفی گرایی در دوره جمهوری اسلامی »  حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدجواد نوروزی به سخنرانی می پردازد و سپس حجج اسلام آقایان: دکتر محسن مهاجرنیا و دکتر مهدی امیدی به نقد و بررسی مطاب مطرح شده خواهند پرداخت.

  گفتنی است این کرسی ترویجی با مدیریت حجت الاسلام و المسلمین دکتر مهدی ابوطالبی روز شنبه 95/11/16 از ساعت 18:30 در سالن اندیشه مؤسسه امام خمینی(ره) برگزار می گردد.

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ ی خوب، جامع و کامل می‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏ ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.» مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)   مؤسسه... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) در افق 1397 با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان،... ادامه